Handlowiec stacjonarny (branża elektrotechniczna)

  • Tychy, Bytom, Ruda Śląska, śląskie
  • Specjalista
  • 20.05.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 19.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta - firmy z branży elektrotechnicznej, będącej członkiem międzynarodowej grupy, szukamy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bytom, Ruda Śląska, Tychy
    SPH/TYC/BYT/0519

    Obowiązki:

    • utrzymywanie kontaktów i sprawowanie opieki nad klientami,
    • pozyskiwanie nowych klientów,
    • prowadzenie umów handlowych,
    • ustalanie warunków współpracy z klientami, doradztwo,
    • przygotowywanie ofert cenowych dla klientów ze swojego obszaru działania na podstawie dokumentacji technicznej oraz zestawień materiałowych,
    • monitoring potrzeb klientów i ofert konkurencji.

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży w branży elektrotechnicznej,
    • znajomość rynku elektrotechnicznego,
    • wykształcenie minimum średnie - mile widziane wyższe (elektryczne, elektrotechniczne),
    • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami,
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
    • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy,
    • wysokie zdolności komunikacyjne oraz łatwość nawiązywania relacji biznesowych,
    • praktyczna znajomość MS Office (Excel, Word, Outlook).

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie zasadnicze plus premie (umowa o pracę),
    • pakiet benefitów,
    • narzędzia pracy: laptop, telefon,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • szkolenia techniczne i merytoryczne.

    Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 723 979 915.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136

    opis