Handlowiec stacjonarny - Doradca klienta w Salonie Łazienek ELEMENTS

Bims Plus ŁodźO firmie

Bims Plus Łodź

Papiernicza 5

Widzew

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie handlowe (niekoniecznie w branży) lub związane z doradztwem/obsługą klienta,
  • umiejętności interpersonalne,
  • otwartość i predyspozycje do budowania pozytywnych relacji z Klientem,
  • otwartość na nowe wyzwania i silna motywacja do osiągania założonych celów,
  • spostrzegawczość, umiejętność słuchania i przewidywania potrzeb Klienta,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność planowania,
  • umiejętność obsługi komputera w tym praktyczna znajomość MS Office
  • samodzielność i elastyczność w działaniu
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (możliwa praca w soboty),

Nasze wymagania

  • znajomość lub zainteresowanie branżą sanitarną i wyposażeniem wnętrz,
  • poczucie estetyki oraz zainteresowanie designem,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację w mowie i piśmie,

To oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę na umowę o pracę w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie, o wiodącej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz kwartalny system premiowy oparty o realizację założonych planów,
  • możliwość stałego rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach branżowych i rozwojowych,
  • dużą samodzielność w działaniu, możliwość realizacji nowoczesnych wizji oraz pomysłów,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach i szkoleniach,
  • pakiety medyczne i Multisport.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • karta Mutlisport

Firma BIMs Plus jeden z największych dystrybutorów materiałów z branży grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej.

Handlowiec stacjonarny - Doradca klienta w Salonie Łazienek ELEMENTS, Papiernicza 5, Widzew, Łódź