Oferta pracy

Handlowiec Stacjonarny

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Lubin, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Rozwijaj swoją karierę w międzynarodowej firmie, wśród profesjonalistów z branży wodno-kanalizacyjnej. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i masz zmysł techniczny, to będzie doskonała propozycja rozwoju zawodowego dla Ciebie!

Handlowiec StacjonarnyNumer ref.: /185/06/2020/AZ/54423
zadania
  • obsługa klientów w punkcie sprzedaży
  • prowadzenie sprzedaży hurtowej (B2B)
  • współpraca i wsparcie handlowców mobilnych
  • dbanie o towar (rozładunek, ekspozycja i pomoc w załadunku, obsługa magazynu)
  • realizacja budżetu sprzedaży
oczekujemy
  • minimum wykształcenia średniego (preferowane techniczne)
  • min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości podstawowych procesów handlowych (przyjęcie i wdanie towaru, prezentacja oferty i wsparcie klienta)
  • prawo jazdy kategorii B
  • dążenie do realizacji celów sprzedaży
mile widziane:
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • znajomość branży wodno-kanalizacyjnej
oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii kwartalnej
  • dofinansowanie do pakietu medycznego i karty Multisport
  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • wyjścia integracyjne
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy