Oferta pracy

Handlowiec stacjonarny / Opiekun Klienta

V&K Cosmetic s.c.O firmie

V&K Cosmetic s.c.

Górska 6

Bielsko-Biała

LART to międzynarodowa marka, która powstała w odpowiedzi na potrzeby profesjonalnych stylistów paznokci. Zapewniamy najbardziej innowacyjne produkty, uczestniczymy w największych międzynarodowych targach branżowych, współpracujemy z utalentowanymi stylistami i tysiącami salonów w całej Polsce. Opracowujemy produkty dopasowane do wymagań ekspertów, którzy chcą uzyskać trwałe efekty w szybki i prosty sposób. Dbamy o to, aby Twoi klienci mieli poczucie usługi wykonanej na najwyższym poziomie.

W związku z bardzo intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa telefoniczna, mailowa i osobista Klientów firmy;
  • realizacja celów sprzedażowych;
  • doradztwo produktowe;
  • udział w zewnętrznych imprezach branżowych;
  • praca w centrali firmy. telefon/e-mail (możliwa praca zdalna w przypadku obostrzeń);
  • prowadzenie ewidencji spotkań i ustaleń z Klientami w systemie CRM;
  • raportowanie pracy do bezpośredniego przełożonego.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta B2B oraz B2C;
  • najwyższy poziom obsługi Klienta (znajomość SOK będzie dodatkowym atutem);
  • systematyczność i efektywna organizacja pracy;
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • znajomość obsługi komputera (internet, media społ., system handlowy oraz CRM, pakiet Office);
  • nastawienie na realizację indywidualnych celów handlowych.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premię uzależnioną od wyników;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon, stanowisko pracy);
  • przygotowanie produktowe do pracy;
  • stałe godziny pracy 9.00-17.00;
  • przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zdjęciem za pomocą przycisku APLIKUJ.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez V&K Cosmetic s.c., ul. Górska 6, 43-300 Bielsko-Biała, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 poz. 922 ze zm.). Administratorem danych osobowych będzie V&K Cosmetic s.c., ul. Górska 6, 43-300 Bielsko-Biała. Jednocześnie informuję, iż podaję swoje dane dobrowolnie. Jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa dostępu do treści danych i ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy