Handlowiec Stacjonarny – Sprzedawca w branży elektrotechnicznej

P.H. Alfa-Elektro Sp. z o.o.O firmie

  • Połczyńska 95A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

P.H. Alfa-Elektro Sp. z o.o.

Połczyńska 95A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie kompleksowych ofert handlowych dla klientów;

  • Bezpośrednia obsługa klientów w oddziale;

  • Zapewnianie klientom firmy doradztwa technicznego;

  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne;

  • Doświadczenie w zakresie obsługi klientów;

  • Doświadczenie w branży elektrotechnicznej bądź instalacyjnej;

  • Predyspozycje zawodowe: komunikatywność, otwartość, orientacja na klienta, obsługa klienta, bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Fundusz Świadczeń Socjalnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

Alfa Elektro Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć hurtowni elektrotechnicznych. Poszukujemy aktualnie kandydatów do pracy na stanowisko: Handlowiec Stacjonarny – Sprzedawca w branży elektrotechnicznej.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów i przygotowanie ofert handlowych dla klientów oraz współpracę z przedstawicielem handlowym.

Przewiń do profilu firmy

Czytaj o nas na www.alfaelektro.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.