Ta oferta pracy jest nieaktualna od 267 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec stacjonarny - sprzedaż wyrobów hutniczych

  • Śrem, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 01.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LEBAL S.A.

    Firma LEBAL S.A. poszukuje osoby do obsługi Klienta Biznesowego w sprzedaży wyrobów hutniczych. Jesteśmy ogólnopolskim dystrybutorem wyrobów hutniczych (profile zamknięte, rury okrągłe, dwuteowniki).

    Miejsce pracy: Śrem
    Region: wielkopolskie
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska pracy:

    • profesjonalna obsługa Klientów obejmująca kontakt telefoniczny i elektroniczny
    • ofertowanie i przyjmowanie zamówień od Klientów
    • udzielanie informacji o produktach firmy
    • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
    • zapewnienie obsługi Klienta na najwyższym poziomie

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie, preferowane wyższe
    • wysokie poczucie odpowiedzialności, dokładność oraz koncentracja
    • przyjazne i grzeczne nastawienie do Klienta
    • nastawienie na realizację wyznaczonych celów i współpracę w zespole
    • doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta, w pracy z systemem typu ERP, oraz doświadczenie w handlu będą dodatkowymi atutami

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • stabilne wynagrodzenie oraz system premiowy
    • pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole
    • przyjazną atmosferę pracy
    • możliwość dodatkowych premii w przypadku spełnienia założeń sprzedażowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV)
    klikając w przycisk aplikowania.