Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec

HOCHTRANS BETON SP. Z O.O.O firmie

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja sprzedaży w zakresie betonu i kruszyw na podległym regionie,

  • Obsługa inwestycji budowlanych na terenie pow. Jędrzejowskiego i powiatu Włoszczowskiego,

  • w zakresie sprzedaży betonu i kruszyw oraz specjalnych produktów betonowych,

  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami, pozyskiwanie nowych kontaktów

  • Doradztwo w zakresie efektywnego doboru oraz wykorzystania produktów, usług i opcji z oferty

  • Bezpośrednie wizyty i kontakty z odbiorcami mające na celu zapewnienie optymalnego poziomu wsparcia,

  • Monitoring podległego rynku (potencjalni klienci, poziom cen, inwestycje, konkurencja),

  • Minimalizacja ryzyka kredytowego oraz kontrola należności odbiorców,

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy, wzmacnianie pozycji firmy na rynku odbiorców betonu, prefabrykatów, inwestycji infrastrukturalnych

  • Współpraca z działami firmy celem realizacji strategii,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego lub podobnym,

  • Mile widziana wiedza techniczna z zakresu technologii materiałów budowlanych

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Mile widziana znajomość rynku budowlanego – zarówno odnośnie kontrahentów jak i produktów

  • Mile widziane doświadczenie w kontaktach z architektami, kierownikami budów, developerami, wykonawcami

  • Umiejętność analitycznego myślenia, przygotowywania i wdrażania rozwiązań,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, samodzielność, komunikatywność, wysoka kultura osobista

  • Bardzo dobre umiejętności obsługi pakietu Office,

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym

  • Samodzielne stanowisko

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Samochód służbowy, komputer, telefon