Oferta pracy

Handlowiec

BIMs Plus SZCZECIN

  • Świnoujście

    Świnoujście, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa aktualnych klientów firmy

  • wydawanie towaru klientom

  • przyjmowanie towaru na magazyn

Nasze wymagania

  • chęć uczenia się

  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych

  • samodzielność i aktywność w działaniu

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami i dostawcami

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony, atrakcyjne wynagrodzenie

  • solidne wsparcie we wdrożeniu się w obowiązki;

  • pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego;

  • opiekę medyczną i karty MultiSport.

  • Benefity

  • karty medyczne

  • Multisport

Wysyłając swoją aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie wszystkich swoich danych zawartych w CV, liście motywacyjnym do procesu rekrutacji.

Międzynarodowa firma o zasięgu ogólnopolskim, lider w branży grzewczej i sanitarnej, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Handlowiec.

Przewiń do profilu firmy