Handlowiec – Szkoleniowiec – Kosmetolog

TrichopartnerO firmie

6 000‐10 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Trichopartner jest liderem na polskim rynku w oferowaniu rozwiązań do trychologii.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby, która dołączy do działu handlowego. Poszukujemy specjalistów z różnej części Polski.

NIE JESTEŚ Z WARSZAWY? MOŻLIWA PRACA ZDALNA W SYSTEMIE HOME OFFICE.

Firma Trichopartner zajmuje się dystrybucją kosmetyków i urządzeń do gabinetów trychologicznych, salonów beauty i klinik medycyny estetycznej. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za sprzedaż i szkolenia produktowe uznanych marek trychologicznych na rynku polskim, takich jak Mediceuticals, Alcantara, Nourkrin, kamery trychologiczne KC, urządzenia do mezoterapii, systemy laserowe i wiele innych.

Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż kosmetyków i urządzeń trychologicznych do salonów beauty, gabinetów trychologicznych i klinik medycyny estetycznej,
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji oferowanych kosmetyków i urządzeń,
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i partnerów handlowych,
  • Nawiązywanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych kontaktów handlowych,
  • Raportowanie wyników swojej działalności,
  • Gotowość na wyjazdy służbowe,
  • Udział w targach i imprezach branżowych.

Wymagania:

  • Ukończenie uczelni w kierunku kosmetologii (ewentualnie biotechnologia, biologia) minimum licencjat,
  • Mile widziana praca na podobnym stanowisku lub praca w roli szkoleniowca-handlowca lub doświadczenie w sprzedaży,
  • Wysokim atutem będzie znajomość branży kosmetycznej lub medycyny estetycznej,
  • Miła aparycja i wysoka kultura osobista,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętność organizacji pracy i samodyscyplina.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie, która jest liderem w swojej branży
  • Narzędzia niezbędne do pracy: telefon, komputer, samochód,
  • Szkolenia trychologiczne prowadzone przez lidera w tej dziedzinie na rynku polskim
  • Szkolenia krajowe i zagraniczne
  • Bardzo korzystny system wynagrodzeń
  • Premie w zależności od uzyskanych wyników
  • Możliwość bardzo szybkiego rozwoju
  • Wspólne integracje, bardzo zgrany zespół
  • Świetna atmosfera pracy
  • Będziesz mieć realny wpływ na rozwój całej firmy
  • Możliwość awansu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instytut Trychologii z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Instytut Trychologii z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolejowej 45A/U19. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy