Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec – Technolog

Master Grain Sp. z o. o.O firmie

5 0008 000 brutto / mies.
  • Ziębice, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Master Grain to zespół ludzi związanych z branżą spożywczą od lat. Celem naszej działalności jest dostarczanie rozwiązań i produktów dla przemysłu spożywczego przy zachowaniu zasad i wartości jakie towarzyszą nam od początku naszej działalności. Łączy nas pasja do rozwiązywania problemów i rozwijania nowych propozycji dla producentów żywności.

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z NOWĄ KLAUZULĄ POUFNOŚCI. APLIKACJE BEZ NIEJ NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE.

Opis stanowiska:

  • wdrażanie produktów u klientów w Polsce;
  • realizacja wizyt handlowo – technologicznych;
  • pozyskiwanie nowych klientów;
  • budowanie i rozwijanie relacji z klientami;
  • pomoc klientom w zakresie technologii i wdrażanych produktów;
  • zwiększanie sprzedaży i zysku.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – technologia żywności lub pokrewne;
  • znajomość branży spożywczej – doświadczenie zawodowe;
  • umiejętność wdrażania składników i dodatków do żywności;
  • zacięcie handlowe;
  • swobodna komunikacja w języku angielskim – poziom minimum B2;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę;
  • wyposażenie w niezbędne do pracy narzędzia;
  • szanse rozwoju;
  • możliwość wpływu na organizację;
  • jasne zasady współpracy;
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Ogłoszenie archiwalne