Oferta pracy

Handlowiec Terenowy

Grudnik Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, Polska
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grudnik Sp. z o.o.

Kraków

Kraków

Ogólnopolska firma handlowa działająca w branży instalacyjno – sanitarnej i grzewczej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów i inwestycji,
  • podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami,
  • realizowanie strategii handlowej firmy,
  • przygotowywanie ofert dla klientów,
  • obsługa klientów, realizacja zamówień,
  • planowanie dostaw.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunkowe,
  • znajomość branży sanitarnej, hydraulicznej, grzewczej,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • nastawienie na osiąganie celów,
  • dynamizm w działaniu i dobra organizacja czasu pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność, zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze połączone z motywacyjnym systemem premiowym,
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę,
  • ciągły rozwój dzięki pakietowi szkoleń branżowych,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji klikając Aplikuj.

Osoby chcące dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV z następującą zgodą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Handlowiec Terenowy ogłoszonej dnia 23.10.2020 i prowadzonej przez firmę Grudnik Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy