Ta oferta pracy jest nieaktualna od 497 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec Terenowy

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    na regiony: warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, łódzkie, mazowieckie, do współpracy w zakresie sprzedaży energii elektrycznej i paliwa gazowego posiadających doświadczenie w segmencie klientów kluczowych

    Zadania Handlowca:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów kluczowych
    • raportowanie wyników sprzedaży
    • doradztwo w zakresie optymalizacji dostaw energii elektrycznej i gazu
    • realizacja założonych celów sprzedażowych
    • negocjacje warunków sprzedażowych z klientami kluczowymi
    • motywacja w działaniu oraz nastawienie na realizację celu
    • budowanie relacji z klientem

    W zamian oferujemy:

    • wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne
    • pełne wsparcie sprzedaży z ramienia ENEA S.A.
    • elastyczną i przejrzystą formę współpracy w oparciu o umowę partnerską
    • profesjonalne szkolenia produktowe
    • budowanie własnego portfela klientów
    • wyłączność obsługiwanych klientów
    • możliwość przedłużania (kontynuacji kontraktów)
    • pracę w branży, której kryzys nie zagraża
    • materiały marketingowe (wizytówki, ulotki, adres e-mail)

    Wymagania:

    • jednoosobowa działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
    • wykształcenie min. średnie z maturą,
    • własny samochód, prawo jazdy kat. B
    • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (B2B, preferowana sprzedaż usług)
    • znajomość rynku energii elektrycznej i paliwa gazowego będzie dodatkowym atutem
    • dobra organizacja czasu pracy
    • gotowość do pracy w terenie
    • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
    • dyspozycyjność i zaangażowanie
    • znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet)
    • wysoka kultura osobista

    Kandydaci mogą przesyłać oferty za pomocą przycisku Aplikuj, w terminie do dnia 9 marca 2017 r. W tytule wiadomości proszę wpisać: 88/2016 + wybrane województwo (woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, łódzkie, mazowieckie)

    Informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    ENEA SA z siedzibą w Poznaniu przy ul. Góreckiej 1, kod pocztowy 60-201, jako administrator danych informuje, iż dane osobowe zgłaszających się kandydatów będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 22 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (t.j. Dz. U. 1998 N 21, poz. 94 ze zm.) jest obowiązkowe. Obowiązek podania danych osobowych wynika z przytoczonej podstawy prawnej. Przekazane przez kandydatów dokumenty aplikacyjne zawierające dane osobowe zostaną zniszczone po zamknięciu procesu rekrutacji i nie będą wykorzystywane w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

    Załączając swoje CV prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133 poz. 883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

    opis