Ta oferta pracy jest nieaktualna od 280 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec Terenowy

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 09.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

na regiony: warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, łódzkie, mazowieckie, do współpracy w zakresie sprzedaży energii elektrycznej i paliwa gazowego posiadających doświadczenie w segmencie klientów kluczowych

Zadania Handlowca:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów kluczowych
  • raportowanie wyników sprzedaży
  • doradztwo w zakresie optymalizacji dostaw energii elektrycznej i gazu
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • negocjacje warunków sprzedażowych z klientami kluczowymi
  • motywacja w działaniu oraz nastawienie na realizację celu
  • budowanie relacji z klientem

W zamian oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne
  • pełne wsparcie sprzedaży z ramienia ENEA S.A.
  • elastyczną i przejrzystą formę współpracy w oparciu o umowę partnerską
  • profesjonalne szkolenia produktowe
  • budowanie własnego portfela klientów
  • wyłączność obsługiwanych klientów
  • możliwość przedłużania (kontynuacji kontraktów)
  • pracę w branży, której kryzys nie zagraża
  • materiały marketingowe (wizytówki, ulotki, adres e-mail)

Wymagania:

  • jednoosobowa działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
  • wykształcenie min. średnie z maturą,
  • własny samochód, prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (B2B, preferowana sprzedaż usług)
  • znajomość rynku energii elektrycznej i paliwa gazowego będzie dodatkowym atutem
  • dobra organizacja czasu pracy
  • gotowość do pracy w terenie
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet)
  • wysoka kultura osobista

Kandydaci mogą przesyłać oferty za pomocą przycisku Aplikuj, w terminie do dnia 9 marca 2017 r. W tytule wiadomości proszę wpisać: 88/2016 + wybrane województwo (woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, łódzkie, mazowieckie)

Informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

ENEA SA z siedzibą w Poznaniu przy ul. Góreckiej 1, kod pocztowy 60-201, jako administrator danych informuje, iż dane osobowe zgłaszających się kandydatów będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 22 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (t.j. Dz. U. 1998 N 21, poz. 94 ze zm.) jest obowiązkowe. Obowiązek podania danych osobowych wynika z przytoczonej podstawy prawnej. Przekazane przez kandydatów dokumenty aplikacyjne zawierające dane osobowe zostaną zniszczone po zamknięciu procesu rekrutacji i nie będą wykorzystywane w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Załączając swoje CV prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133 poz. 883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

opis

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się