Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec

BSM GROUP sp. z o.o. - SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

BSM GROUP Sp. z o.o. Sp. k. to 20 lat doświadczenia w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla gastronomii. PROJEKTUJEMY, WYPOSAŻAMY, DORADZAMY i SERWISUJEMY. Zajmujemy się projektowaniem i wyposażaniem placówek gastronomicznych. Pomagamy Klientom na wszystkich etapach inwestycji. Wykonujemy projekty technologiczne dla małej gastronomii, zakładów zbiorowego żywienia i zakładów produkcji.

Handlowiec

Opis stanowiska:

  • praca w terenie, na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego,
  • nawiązywanie, rozwijanie i utrzymywanie kontaktów z klientami,
  • rozpoznanie potrzeb klientów, negocjacje handlowe,
  • przygotowywanie ofert handlowych dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • zaangażowanie, dobra organizacja czasu pracy oraz samodyscyplina,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziana znajomość branży Horeca.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • pełny wymiar czasu pracy na podstawie umowy o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • narzędzia umożliwiające efektywną pracę (samochód, telefon ),
  • Karta MultiSport.

Ogłoszenie archiwalne