Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Handlowiec - Trader - Kupiec

GOOD GRAINS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

GOOD GRAINS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Korzenna 2/4/11

Gdańsk

   Spółka Good Grains zajmuje się handlem zbożami, roślinami oleistymi, komponentami paszowymi, a także uczestniczy w krajowym programie skupu roślin strączkowych. Firma powstała w 2013 roku jako kontynuacja wcześniejszej wieloletniej działalności założycieli w branży rolnej. Służymy doświadczeniem oraz wiedzą w zakresie obrotu zbożami, komponentami paszowymi, produkcją rolną jak i oceną sytuacji mikro i makro rynku w kontekście handlowanych przez nas produktów. Posiadamy pełne zaplecze magazynowo-logistyczne w województwie pomorskim. Od samego początku posiadamy certyfikaty GMP+, REDcert oraz PL-EKO-04.

Zakres zadań:

  • analiza rynku zbóż i rzepaku w Polsce
  • prowadzenie zakupów i sprzedaży zbóż
  • utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych i prezentacja firmy
  • przeprowadzanie negocjacji warunków umów zakupu i sprzedaży
  • wspierania bieżących działań operacyjnych firmy

Wymagania:

  • umiejętność budowania i podtrzymywania długoterminowych relacji z klientami
  • samodzielność w działaniu, komunikatywność, przedsiębiorczość, orientacja na cele
  • zdolności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • praktyczna znajomość programów pakietu biurowego
  • dokładność w działaniu oraz dotrzymywanie ustalonych terminów

Doświadczenie nie jest wymagane. Oczekujemy chęci i zaangażowania do nauki i pracy.

Oferujemy:

  • praca w przyjaznym, koleżeńskim środowisku
  • stałe, atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w biurze w centrum miasta
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne