Oferta pracy

Handlowiec – Transport morski

Vesta Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż usług transportu morskiego,

  • Pozyskiwanie oraz obsługa kluczowych klientów firmy,

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie usług logistycznych dla klientów,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych,

  • Uczestnictwo w przetargach,

  • Monitorowanie i analiza jakości obsługi klientów,

  • Budowanie oraz utrzymywanie opartych na profesjonalizmie i zaufaniu relacji z klientami,

  • Realizacja założonych planów sprzedaży,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku Vesta Polska

Nasze wymagania

  • masz minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży TSL,

  • znasz język angielski lub rosyjski na poziomie umożliwiającym efektywną komunikację biznesową,

  • posiadasz rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • umiesz budować długofalowe relacje z klientami,

  • jesteś osobą samodzielną i zdeterminowaną w realizowaniu założonych celów,

  • doskonale organizujesz swoją pracę,

  • bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office,

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B (do wyboru dla kandydata),

  • Realny wpływ na rozwój firmy,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Kartę MultiSport,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Firmową ligę siatkówki,

  • Spotkania integracyjne,

  • Prezenty świąteczne

Vesta Polska Sp. z o.o.

VESTA POLSKA Sp. z o.o. to jeden z największych przewoźników w rejonie Mazowsza. Spółka specjalizuje się w transporcie ładunków przestrzennych, a swoją stabilną pozycję rynkową zawdzięcza elastycznemu podejściu kompleksowej obsłudze klienta.

Pomimo obecnej kryzysowej sytuacji związanej z pandemią Koronawirusa prężnie działamy, dlatego poszukujemy ludzi, którzy wyznają takie same wartości jak my!

Przewiń do profilu firmy