Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w zakresie przesłanego życiorysu (CV) przez CLEVELL AI Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jana III Sobieskiego 2, 40-082 Katowice, w celu udziału w rekrutacji dotyczącej stanowiska “Specjalista ds. sprzedaży produktów EDGE-AI” oraz przyszłych rekrutacji o takim samym lub zbliżonym profilu(przy czym nie dłużej niż przez okres dwóch lat) Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected] z adresu, którego zgoda dotyczy. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
CLEVELL AI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Handlowiec urządzeń elektronicznych opartych o Sztuczną Inteligencję

CLEVELL AI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 08 maj 2021
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów firmy na rynku B2B

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • współpraca z obecnymi klientami firmy

  • wsparcie i opieka handlowa nad klientami

  • monitorowanie i analiza rynku pod kątem otwierania nowych obszarów zbytu

  • aktywne promowanie firmy i jej produktów podczas targów i wydarzeń branżowych

Nasze wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • mocne nastawienie na sukces

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej

  • zainteresowanie nowymi technologiami

  • inicjatywa i odwaga w komunikowaniu swoich pomysłów np. na dotarcie do nowych klientów

To oferujemy

  • system premiowy (stała podstawa + premia sprzedażowa)

  • świetną atmosferę i startup`ową kulturę pracy

  • pracę w nowoczesnym biurze w samym centrum Katowic (ul. Jana III Sobieskiego 2) lub we Wrocławiu (plac Solny)

  • samochód służbowy, laptop i telefon

  • korzystanie z firmowego samochodu do celów prywatnych,

CLEVELL AI Sp. z o.o. jest wchodzącą na rynek firmą z zakresu nowych technologii i Sztucznej Inteligencji. Jesteśmy zespołem specjalistów z całej Polski, których łączy wiele lat doświadczenia, pasja i zaangażowanie. Zależy nam, aby nasz zespół powiększał się o nowe, kreatywne osoby nastawione na rozwój i osiąganie wspólnie obranych celów. Zawsze staramy się sięgać wyżej, dlatego teraz otwieramy naszą firmę na nowe zagraniczne rynki i zdecydowanie potrzebujemy wsparcia.

Przewiń do profilu firmy