Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec - Vanseller

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 12.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ponad 40 lat doświadczeń i ciągłego doskonalenia uplasowało firmę JMP Flowers w czołówce polskich i europejskich producentów kwiatów. Firma jest jednocześnie uznawana za najnowocześniejszą i najbardziej innowacyjną w swojej dziedzinie na świecie. Swoich odbiorców znajduje w całej Unii Europejskiej. W gospodarstwie o powierzchni ponad 16 ha zatrudnienie znajduje ponad 240 osób. JMP Flowers posiada również największą sieć sprzedaży w Polsce z oddziałami w kraju i zagranicą.

      W związku z dynamicznym rozwojem, JMP Flowers ogłasza nabór na stanowisko:

    Miejsce pracy: Białystok

    OPIS STANOWISKA:

    • Kompleksowa obsługa klientów oraz aktywna sprzedaż na terenie województwa polegająca na oferowaniu kwiatów i dowozie do kwiaciarni (samochód dostawczy do 3,5 tony) w promieniu ok. 100 km
    • Przygotowywanie towaru i dokumentów do sprzedaży
    • Pozyskiwanie nowych klientów w powierzonym obszarze
    • Realizacja zamówień telefonicznych
    • Aktywna sprzedaż towaru
    • Porządkowanie towaru i samochodu po handlu
    • Rozliczanie utargów

    WYMAGANIA:

    • Prawo jazdy kat. B
    • Doświadczenie w pracy w handlu bezpośrednim (1 rok)
    • Swobodne posługiwanie się Word oraz Excel
    • Dyspozycyjność
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Znajomość podstawowych standardów obsługi klienta

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Przyjazne środowisko pracy
    • Pracę w najnowocześniejszej firmie w branży
    • Ciekawy zakres zadań i obowiązków
    • Stabilność zatrudnienia
    • Stabilne warunki zatrudnienia oraz system premiowy
    • Nowoczesny sprzęt
    • Wysokiej jakości produkt
    • Profesjonalne procesy wsparcia
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Administratorem Twoich danych osobowych będzie JMP Flowers Grupa Producentów sp. z o. o.. Dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO. Nie będziemy udostępniać Twoich danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji lub do czasu wskazanego w formularzu aplikacyjnym. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

    W przypadku podania w CV większej ilości danych osobowych, niż wynika to z przepisów prawa (art. 22 Kodeksu pracy Dz.U. z 2018 r., poz. 108), prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych”.

    Jeżeli wyrazi Pani/Pan wyżej wskazaną zgodę, przysługiwać będzie Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody oraz inne prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych prosimy przesyłać na adres e-mail : [email protected]

    Podanie danych i wyrażenie zgody, o której mowa powyżej jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji (nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania kandydata i nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia).