Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec w agencji marketingowej

Content Organica Sp. z o.o.

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie firm zainteresowanych usługami marketingowymi i promocją swojej firmy w Internecie;

  • umawianie i odbywanie spotkań sprzedażowych;

  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych;

  • prezentacja oferty;

  • dopinanie sprzedaży - ustalanie warunków współpracy, podpisywanie umów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów z klientami biznesowymi;

  • doświadczenie w sprzedaży;

  • znajomość zagadnień marketingowych będzie dodatkowym argumentem;

  • otwartość i komunikatywność;

  • nastawienia na cel i chęci rozwoju (osobistego i biznesowego).

To oferujemy

  • możliwość zarobienia dużych pieniędzy;

  • dużą samodzielność w działaniu;

  • elastyczne godziny pracy;

  • pracę w stabilnej firmie.