Handlowiec w branży elektrotechnicznej

  • Pabianice, łódzkie
  • Specjalista
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    LIDER NA RYNKU DYSTRYBUCJI MATERIAŁÓW ELEKTROTECHNICZNYCH!

    DOŁĄCZ DO NAS!

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

     top
    Miejsce pracy: Pabianice

    Zakres zadań na stanowisku:

    • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów
    • Obsługa klienta (bezpośrednia, telefoniczna, mailowa)
    • Doradztwo techniczne
    • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej
    • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe
    • Dofinansowanie aktywności sportowej
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia techniczne

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia w branży elektrotechnicznej
    • Znajomości lokalnego rynku
    • Praktycznej umiejętności stosowania technik sprzedaży i negocjacji
    • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz wysokiej motywacji do pracy
    Warto z nami pracować!!! Dołącz do naszego zespołu!!!

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnych dokumentów
    (CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

    Czytaj o nas na www.alfaelektro.com.pl

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.