Logo Pracuj.pl

Handlowiec w branży Instalacyjno-Grzewczej

Onninen Sp. z o. o.O firmie

Onninen Sp. z o. o.

Kamiennogórska 22

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów
  • Przygotowywanie ofert
  • Nawiązywanie kontaktów i zdobywanie nowych klientów
  • Obsługa dokumentów sprzedażowych
  • Realizowanie polityki handlowej firmy
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe
  • Znajomość branży instalacyjno-grzewczej minimum 1 rok mile widziana
  • Znajomość rynku lokalnego
  • Znajomość programów MS Office, w tym umiejętność korzystania z wyszukiwarki internetowej
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysokie umiejętności interpersonalne w tym komunikacyjne

To oferujemy

  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Szkolenia i warsztaty
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet benefitów
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Równowaga między życiem zawodowym,a prywatnym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Łączymy profesjonalistów wielu branż technicznych. Oferujemy szeroki asortyment produktów dla instalatorów, przemysłu, instytucji publicznych i detalistów w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej.

Onninen jest częścią fińskiej korporacji K-Group.

Handlowiec w branży Instalacyjno-Grzewczej, Kamiennogórska 22, Grunwald, Poznań