Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec w branży IT

Integrakom sp. z o.o.O firmie

6 00010 000 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Integrakom sp. z o.o. - 20 lat na rynku IT.

Dostarczamy, wdrażamy i utrzymujemy kompletną  Infrastrukturę IT:
Systemy hiperkonwergetne i zintegrowane platformy definiowane programowo, serwery, pamięci masowe, urządzenia sieciowe, oprogramowanie zarządzające backupowe i wirtualizacyjne.

Oferujemy kompleksową usługę: od doboru parametrów i projektu systemu, poprzez dostawę instalację i wdrożenie, aż po wsparcie i opiekę serwisową rozwiązania.

Opis stanowiska:

Przedstawiciel handlowy ds. kluczowych klientów

  • nawiązywanie kontaktu z nowymi klientami;
  • prezentowanie oferty firmy i przygotowanie oferty handlowej;
  • prowadzenie negocjacji; zamknięcie sprzedaży.

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w branży IT na podobnym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • samochód służbowy.

Ogłoszenie archiwalne