Oferta pracy

H/04/2021
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
PPH EUROMAC

Handlowiec w branży narzędzi z językiem angielskim

PPH EUROMAC O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 21 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów międzynarodowych

  • Przygotowywanie ofert

  • Nawiązywanie kontaktów i zdobywanie nowych klientów

  • Obsługa dokumentów sprzedażowych

  • Realizowanie polityki handlowej firmy

  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w sprzedaży

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • Znajomość programów MS Office, w tym umiejętność korzystania z wyszukiwarki internetowej

  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodu, wymagane prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność do odbywania podróży zagranicznych

  • Wykształcenie wyższe mile widziane techniczne

To oferujemy

  • Pracę w środowisku międzynarodowym

  • Szkolenia z umiejętności sprzedażowych

  • Szkolenia produktowe

  • Wdrożenie i wsparcie w pierwszych miesiącach pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pełny etat

  • Umowa o pracę

PPH EUROMAC

EUROMAC należy do czołówki producentów pistoletów do pian i wyciskaczy do chemii budowlanej. W Europie jesteśmy liderem na rynku aplikatorów dla budownictwa. Nieustannie zwiększamy skalę swojej działalności poprzez poszukiwanie nowych rynków zbytu i poszerzanie oferty asortymentowej. Łączymy profesjonalistów wielu branż technicznych z zakresu narzędzi.

Przewiń do profilu firmy