Logo Pracuj.pl

Handlowiec w Branży Samochodów Luksusowych

autoauto.plO firmie

4 000–10 000
brutto / mies.

autoauto.pl

Juliana Konstantego Ordona 2a

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Negocjacje bezpośrednie i telefoniczne oraz zawieranie umów
  • Pozyskiwanie i sprzedaż samochodów używanych
  • Nadzorowanie procesu przygotowania samochodów do sprzedaży

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży
  • Mile widziana wiedza z zakresu motoryzacji
  • Doświadczenie w negocjacjach telefonicznych będzie dużym atutem
  • Nastawienie na realizację celu
  • Komunikatywność
  • Kreatywne pozyskiwanie klientów
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Stałe miesięczne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę oraz prowizję w zależności od wyników sprzedaży (4 – 10 tys lub więcej)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Stałe godziny pracy
  • Pracę w jednym z najlepszych i renomowanych komisów samochodowych w Polsce z autami klasy premium
  • Sympatyczną atmosferę
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności w gronie najlepszych specjalistów w tej branży

Jesteśmy rozpoznawalną marką na rynku – słyniemy nie tylko z najlepszych samochodów, ale przede wszystkim z profesjonalnego i indywidualnego podejścia do klienta.

Handlowiec w Branży Samochodów Luksusowych, Juliana Konstantego Ordona 2a, Warszawa