Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec w dziale Back Office

Grupa Assiduus

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta z baz firmowych oraz pozyskiwanych samodzielnie - telefoniczna, mailowa,

  • Klasyfikacja Klienta wg potrzeb i dopasowanie odpowiedniego produktu/usługi,

  • Prowadzenie rozmów handlowych z klientami zainteresowanymi: wydzierżawieniem gruntu, zakupem/sprzedażą farmy fotowoltaicznej, zleceniem usług technicznych (przygotowanie dokumentacji, Due Diligence, itp.)

  • Sprzedażowa obsługa Klienta: przedstawienie warunków współpracy, wyjaśnienie procesu zawarcia umowy, negocjacje, kompletowanie dokumentacji niezbędnej do zawarcia umowy, doprowadzenie do podpisania umowy przez Klienta,

  • Wyjazdy służbowe - okazjonalnie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług – mile widziane w obszarze fotowoltaiki,

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,

  • Nastawienia na współpracę, pozytywny stosunek do ludzi, optymizm,

  • Umiejętność stawiania priorytetów i terminowości w wykonywaniu zadań,

  • Samodzielność, sumienność, dokładność, komunikatywność.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży energetyki słonecznej,

  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat),

  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych,

  • Możliwość rozwoju osobistego w ramach Grupy Assiduus,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Kartę Multisport oraz ubezpieczenie zdrowotne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

4MAX CONSULTING - spółka, która stawia na rozwój energetyki słonecznej i specjalizuje się w projektowaniu oraz budowie farm fotowoltaicznych. 4MAX zajmuje się innowacyjnym zastosowaniem energii słonecznej wytworzonej przez farmy fotowoltaiczne jako korzyści w zakresie optymalizacji kosztów energii co pozwala przedsiębiorstwom w przewidywalny sposób kalkulować koszty energetyczne prowadzonego biznesu.

Pomagamy klientom biznesowym, indywidualnym oraz Jednostkom Samorządu Terytorialnego w skutecznej modernizacji sposobów pozyskiwania i użytkowania energii. Realizujemy inwestycje z obszaru energetyki i ochrony środowiska w całej Polsce.

Przewiń do profilu firmy