Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Deftrans sp. z o. o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Deftrans sp. z o. o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. DEFTRANS Sp. z o.o. z siedzibą we Wszewilkach, ul. Sulmierzycka 73, 56-300 Milicz - stosując przepisy RODO zawiadamia, że w celu zapoznania się z wymaganą przez RODO klauzulą informacyjną z art. 13 rozporządzenia RODO należy wejść na stronę internetową - www.deftrans.com.pl/polityka-prywatnosci/
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec w Dziale Eksportu

Deftrans Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja strategii sprzedażowej firmy Deftrans

  • Aktywne i samodzielne pozyskiwanie nowych odbiorców na rynkach zagranicznych

  • Pozyskiwanie i budowanie relacji z kupcami w zagranicznych sieciach DIY i detalicznych sieciach meblowych oraz łazienkowych

  • Kształtowanie warunków handlowych i logistycznych podczas negocjacji z klientem

  • Monitorowanie asortymentów sklepów oraz proponowanie rozwiązań

  • Tworzenie ofert dla Klientów

  • Reprezentowanie firm na eventach/targach w kontaktach biznesowych

  • Współpraca z działem produkcji, logistyki, księgowości i IT w zakresie tworzenia systemu obsługi klientów

  • Odpowiedzialność za politykę sprzedażową i cenową, zgodną z założeniami firmy

  • Raportowanie wyników pracy do Dyrektora Handlowego

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku z aktywnością w „budowlanym” kanale dystrybucji

  • doświadczenie w pracy z klientem korporacyjnym, hurtowym, DIY

  • Znajomość INCOTERMS i logistyki handlu międzynarodowego

  • Znajomość języków obcych, na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację: angielski i niemiecki/francuski

  • Gotowość do odbycia w Miliczu stacjonarnego 3-6 miesięcznego szkolenia wdrożeniowego

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Znajomość Pakietu Office, w tym EXCEL i posługiwanie się kalendarzem OUTLOOK

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wysoki poziomu kompetencji interpersonalnych

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w wielozadaniowym środowisku

  • Otwartość na wyzwania i współpracę

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży sanitarnej, meblowej lub wyposażenia wnętrz

  • Znajomość technologii produkcji mebli

  • Znajomość oprogramowania Impuls Evo lub innego oprogramowania ERP

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Mobilny system pracy

  • Wynagrodzenie powiązane z zajmowanym stanowiskiem oraz efektywnością pracy

  • Skuteczny i efektywny plan wdrożeniowy

  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Bony okolicznościowe

  • BEZPŁATNĄ PRYWATNĄ OPIEKĘ MEDYCZNĄ

  • Dodatek stażowy

  • Nagrody jubileuszowe

  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

  • Możliwość awansu, rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowych kwalifikacji i uprawnień

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

Deftrans to polska firma z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości mebli łazienkowych i kuchennych. Obecnie zespół Deftrans tworzy niespełna 700 specjalistów oraz wykwalifikowanych pracowników. Produkujemy około 100 tysięcy sztuk mebli w skali miesiąca dla odbiorców z ponad 30 krajów świata.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, z zaangażowaniem i entuzjazmem podchodzącą do pracy, posiadasz wiedzę i chcesz się rozwijać – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy