Ta oferta pracy jest nieaktualna od 278 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec w dziale samochodów używanych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Summit Motors Poland Sp. z o.o. została założona w 1995 roku. Właścicielem jest Sumitomo Corporation, z siedzibą w Tokio, będące jednym z największych na świecie koncernów handlowo-dystrybucyjnych; prowadzi działalność w ponad 90 krajach świata. Sekcja samochodowa Sumitomo Corporation przez 30 lat swojej działalności stworzyła sieć oddziałów w 57 krajach świata.

    bottom
    Warszawski dealer samochodów marki Ford

    Auto Plaza

    poszukuje osoby do pracy w Dziale Samochodów Używanych na stanowisku:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Profesjonalna obsługa klientów w zakresie sprzedaży samochodów używanych różnych marek,
    • Aktywne pozyskiwanie klientów,
    • Zarządzanie procesem sprzedaży samochodów używanych,
    • Realizacja powierzonych planów sprzedażowych,
    • Dostosowanie działań sprzedażowych do aktualnych potrzeb klientów.

    Wymagania:

    • Zdecydowanie otwartej postawy, pogodnego usposobienia i silnej orientacji na cel,
    • Ambicji i silnej motywacji do rozwoju zawodowego,
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Posiadanie umiejętności handlowych i prowadzenia negocjacji,
    • Znajomość technik sprzedaży,
    • Profesjonalizm w kontaktach z klientami i wysoka kultura osobista,
    • Zainteresowanie branżą samochodową,
    • Umiejętności pracy w zespole,
    • Prawo jazdy kategorii B,
    • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office,
    • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Bardzo atrakcyjne, uzależnione od wyników wynagrodzenie,
    • Pracę w młodym i rozwijającym się zespole,
    • Możliwość realizacji pasji motoryzacyjnej,
    • Możliwość dalszego rozwoju,
    • Umowę o pracę.
    Jeżeli czujesz, że ta oferta pracy jest stworzona dla Ciebie
    to prześlij nam swoją aplikację klikając w przycisk aplikowania.

    Wszystkim Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
    w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

    bottom