Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec w dziale sprzedaży - Producent AGD

ADLER Sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
4 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych z Klientami stałymi i nowo pozyskanymi.

  • Obsługa zamówień hurtowych - wypisywanie faktur, ofertowanie, monitoring należności.

  • Stała współpraca z pozostałymi działami firmy.

  • Biegła znajomość Word, Excel.

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Monitorowanie rynku

  • Odpowiedzialność za organizację i monitoring akcji promocyjnych

  • Inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży

  • Atrakcyjny system motywacyjny

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku handlowca / przedstawiciela handlowego (preferowana branża AGD) min. 3 lata

  • Skrupulatności i dokładności niezbędnej w pracy z dokumentami.

  • Bardzo dobrych zdolności interpersonalnych niezbędnych w kontakcie z Klientem.

  • Umiejętności ustalania priorytetów i organizacji własnej pracy

  • Dobra znajomość rynku e-commerce

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie.

  • Atrakcyjny system motywacyjny.

  • Opiekę medyczną.

O nas

ADLER Europe Group to grupa marek ADLER EUROPE, CAMRY PREMIUM, MESKO HOME o ponad 25 letniej tradycji.

Produkujemy i dystrybuujemy wysokiej jakości sprzęt gospodarstwa domowego o niepowtrzalnym wzornictwie.Oferujemy ponad 600 produktów do domu, kuchni, pielęgnacji ciała oraz sprzęt elektroniczny i medyczny.

Doskonała jakość, nowoczesny design, atrakcyjna kolorystyka, bezpieczeństwo to cechy naszych produktów.

Tworzymy z myślą o Tobie- niezawodność i funkcjonalność to atuty, którymi ADLER EUROPE GROUP zdobywa zaufanie klientów w 30 krajach na całym świecie.

Kierujemy się pasją i konsekwencją, która przejawia się zarówno w odniesieniu do procesów produkcyjnych, jak i wzornictwa.To nasza droga do kreowania dobrze postrzeganej marki o rosnącej wartości rynkowej.Nieustannie wzbogacamy ofertę o nowe produkty oraz dbamy o to, aby była ona atrakcyjna dla klientów.