Oferta pracy

Handlowiec w Punkcie Handlowym

Bims Plus Dolny Śląsk

  • Kluczbork

    Kluczbork, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż

  • prowadzenie gospodarki magazynowej

  • przyjmowanie i wprowadzanie dostaw

  • inwentaryzacja stanów magazynowych

  • utrzymywanie odpowiednich stanów magazynowych

  • doradztwo techniczne / nastawienie na poszerzanie i uzupełnianie wiedzy branżowej

  • dbałość o wizerunek punktu handlowego

  • praca z gotówką / kasą fiskalną, konwoje

Nasze wymagania

  • pozytywne nastawienie i dążenie do realizacji wyznaczonych celów

  • inicjatywa w kształtowaniu relacji z klientem oraz otwartość na potrzeby klienta

  • znajomość branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej oraz znajomość lokalnego rynku jako dodatkowy atut!

To oferujemy

  • pracę w zgranym zespole młodych ludzi

  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego

  • rozwój zawodowy i osobisty – realizowany poprzez szkolenia

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne + premia

  • narzędzia pracy: telefon, komputer.

  • łagodną asymilację w miejscu pracy, szeroki pakiet szkoleń i indywidualnie dobrany do program adaptacyjny

  • pełny dostęp do infrastruktury firmowej, centra szkoleniowe, zaplecze logistyczne, pomoc działów wsparcia

  • pakiet benefitów: multisport, opieka zdrowotna itp.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • karta MultiSport

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, która od ponad 25 lat jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz sanitarnej. Posiadamy kilkadziesiąt placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie rozwiązań dla naszych klientów, a w szczególności wykonawców oraz firm projektowych. Nasi pracownicy to pełen zapału, prężny zespół, który codziennie podejmuje nowe wyzwania rynku i konsekwentnie realizuje jego potrzeby.

Przewiń do profilu firmy