Logo Pracuj.pl

Handlowiec w Punkcie Handlowym

BIMs PLUS KrakówO firmie

  • Nowy Sącz
    Nowy Sącz, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż
  • prowadzenie gospodarki magazynowej
  • przyjmowanie i wprowadzanie dostaw
  • inwentaryzacja stanów magazynowych
  • utrzymywanie odpowiednich stanów magazynowych
  • doradztwo techniczne / nastawienie na poszerzanie i uzupełnianie wiedzy branżowej
  • dbałość o wizerunek punktu handlowego
  • praca z gotówką / kasą fiskalną, konwoje

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie
  • pozytywne nastawienie i dążenie do realizacji wyznaczonych celów
  • inicjatywa w kształtowaniu relacji z klientem oraz otwartość na potrzeby klienta
  • znajomość branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej oraz znajomość lokalnego rynku jako dodatkowy atut!

To oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • solidny program wdrożenia na stanowisko
  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań/projektów
  • pracę stacjonarną w punkcie handlowym w atmosferze współpracy
  • dużą samodzielność działania
  • możliwość rozwoju kariery w ramach naszej firmy
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty multisport

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • karta multisport

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Międzynarodowa firma o zasięgu ogólnopolskim, lider w branży grzewczej i sanitarnej, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Handlowiec w Punkcie Handlowym, Nowy Sącz