Oferta pracy

Handlowiec w Salonie Łazienek

ElementsO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kłodzko, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, która od ponad 25 lat jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz sanitarnej. Posiadamy kilkadziesiąt placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie rozwiązań dla naszych klientów, a w szczególności wykonawców oraz firm projektowych. Nasi pracownicy to pełen zapału, prężny zespół, który codziennie podejmuje nowe wyzwania rynku i konsekwentnie realizuje jego potrzeby.

Firma BIMs PLUS
Aktualnie, w związku z rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Salon Łazienek w Kłodzku

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta w salonie sprzedaży, a w szczególności za:

  • obsługę i realizację budżetu sprzedaży (głównie zysku) w salonie
  • kontakt z klientem podczas obsługi, umiejętność zadawania pytań podczas obsługi oraz komplementarnej sprzedaży branży sanitarnej, płytek oraz systemów grzewczych, instalacyjnych (znajomość polityki asortymentowej)
  • realizację założeń sprzedażowych marek własnych i produktów na wyłączność
  • dbanie o aktualności na ekspozycji łazienek oraz zgodność z wytycznymi firmy
  • dbanie o wizerunek zewnętrzny salonu
  • współpraca lokalna z producentami, których sprzedajemy

Zadania uzupełniające:

  • organizacja szkoleń dla architektów, wykonawców
  • obsługa programów wspomagających sprzedaż on-line i inne

Poszukujemy kandydata, który:

  • posiada wykształcenie średnie lub wyższe – mile widziane kierunkowe
  • posiada umiejętność obsługi komputera i programów Word, Excel
  • posiada umiejętność prezentacji produktów premium
  • posiada predyspozycje handlowe – zdolność realizacji celów, komunikatywność, praca w zespole; samodzielność , kreatywność
  • posiada doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta na podobnym stanowisku lub związane z doradztwem

Dodatkowo mile widziane:

  • doświadczenie w branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej oraz znajomość lokalnego rynku

Z naszej strony możemy zaoferować Tobie:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju
  • dofinansowanie do karty multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do lunchu
  • spotkania integracyjne

Zgłoszenia zawierające CV  prosimy wysyłać  za pomocą przycisku Aplikuj.

[rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]

Wysyłając CV wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie przez BIMs PLUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Dolny Śląsk Spółka komandytowa z siedzibą w Oławie ul. Klonowa 1 Stanowice wszystkich danych osobowych zawartych w dokumentach złożonych przez Pana/Panią w toku procesu rekrutacyjnego (w tym w CV i liście motywacyjnym), dla celów prowadzonej rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy