Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec w Salonie Łazienek

ElementsO firmie

  • Kłodzko

    Kłodzko, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i realizacja budżetu sprzedaży (głównie zysku) w salonie

  • kontakt z klientem podczas obsługi, umiejętność zadawania pytań podczas obsługi oraz komplementarnej sprzedaży branży sanitarnej, płytek oraz systemów grzewczych, instalacyjnych (znajomość polityki asortymentowej)

  • realizacja założeń sprzedażowych marek własnych i produktów na wyłączność

  • dbanie o aktualności na ekspozycji łazienek oraz zgodność z wytycznymi firmy

  • dbanie o wizerunek zewnętrzny salonu

  • współpraca lokalna z producentami, których sprzedajemy

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe – mile widziane kierunkowe

  • umiejętność obsługi komputera i programów Word, Excel

  • umiejętność prezentacji produktów premium

  • predyspozycje handlowe – zdolność realizacji celów, komunikatywność, praca w zespole, kreatywność

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta na podobnym stanowisku lub związane z doradztwem

Mile widziane

  • doświadczenie w branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej oraz znajomość lokalnego rynku

To oferujemy

  • umowę o pracę od pierwszego dnia

  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym, adekwatnym do osiąganych wyników

  • kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy

  • ubezpieczenie grupowe

  • możliwość przystąpienia do opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

  • karty Multisportu

  • korzystanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • karta MultiSport

Elements

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, która od ponad 25 lat jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz sanitarnej. Posiadamy kilkadziesiąt placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie rozwiązań dla naszych klientów, a w szczególności wykonawców oraz firm projektowych. Nasi pracownicy to pełen zapału, prężny zespół, który codziennie podejmuje nowe wyzwania rynku i konsekwentnie realizuje jego potrzeby.

Aktualnie, w związku z rozwojem i potrzebą utrzymania najwyższych standardów obsługi dla naszych klientów poszukuje kandydata na stanowisko: Handlowiec w Salonie Łazienek

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.