Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec w salonie samochodowym

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Auto GT, autoryzowany dealer marek Hyundai i Mitsubishi, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Obowiązki:
    • realizacja założonych celów sprzedażowych
    • obsługa CRM
    • sprzedaż usług finansowych
    • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta zgodną ze standardami
    • współpraca z pozostałymi działami firmy

    Wymagania:

    • zdolności sprzedażowe poparte sukcesami
    • kreatywność i konsekwencja w działaniu
    • umiejętność pracy w grupie sprzedażowej
    • entuzjazm, inicjatywa, aktywność
    Oferujemy:
    • pracę w firmie o najwyższych standardach sprzedażowych
    • motywacyjny system wynagradzania
    • profesjonalny, nowoczesny system szkoleń
    • wyjazdy szkoleniowe
    • forma zatrudnienia do wyboru: umowa o pracę lub działalność gospodarcza

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ”.

    w temacie umieszczając nazwę stanowiska, do dnia 21.04.2018 r.

    Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.