Logo Pracuj.pl

Handlowiec

Elektrotechnika "MORS" w upadłości układowejO firmie

  • Wałbrzych
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów
  • kompleksowa obsługa indywidualnego portfela klientów
  • monitorowanie rynku
  • podążanie zgodnie z polityką sprzedażową firmy

Nasze wymagania

  • łatwość w budowaniu relacji z klientami
  • determinacja do osiągania sukcesów sprzedażowych
  • silna orientacja na wyniki sprzedażowe
  • doświadczenie w handlu bezpośrednim (branża techniczna będzie dodatkowym atutem)
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • unikatowy system wynagrodzeń podstawowych (!)
  • system premiowy rozliczany w cyklach miesięcznych
  • comiesięczne dodatkowe gratyfikacje
  • niezbędne narzędzia pracy handlowca (samochód, telefon, stacjonarne stanowisko pracy)
  • atrakcyjny pakiet socjalny (Multisport, Luxmed)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
  • praca w przyjaznej atmosferze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • system premiowy

Elektrotechnika "MORS" w upadłości układowej

Od 1990r. tworzymy i rozwijamy branżę elektrotechniczną w Polsce.

Jesteśmy zawsze pod ręką – licząc 29 oddziałów w całym kraju.

Aktualne oferty pracodawcy
WA/21/09

Handlowiec, Wałbrzych