Logo Pracuj.pl

Handlowiec

HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

6 000–9 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Wałbrzych
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest firma, która od 15 lat zajmuje się profesjonalną obróbką metali. Specjalizują się w produkcji precyzyjnych części maszyn, świadczą usługi w zakresie obróbki mechanicznej, obróbki cieplnej, precyzyjnych pomiarów warsztatowych oraz badań metalograficznych.

Dynamiczna kadra inżynierska w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym i wyposażeniem pomiarowo-laboratoryjnym zapewnia wykonanie usług na najwyższym poziomie technicznym.

Jeżeli jesteś osobą z wykształceniem technicznym, potrafisz czytać rysunki techniczne, posiadasz umiejętność docierania do odpowiedniej osoby i dobrze czujesz się w sprzedaży to ta oferta jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów (sprzedaż usług obróbki skrawaniem cieplnej oraz montażu i serwisu) nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych
  • Docieranie do klientów z sektora OEM oraz korporacji (branża techniczna i metalowa) w Polsce i za granicą
  • Organizowanie wideokonferencji z potencjalnymi Klientami oraz przedstawicielami właściwych komórek organizacyjnych
  • Ścisła współpraca z działami operacyjnymi
  • Tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
  • Udział w negocjowaniu warunków handlowych i operacyjnych z klientami
  • Podróże służbowe (kilka razy w miesiącu) krajowe i zagraniczne

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej
  • Wykształcenie wyższe, techniczne
  • Duża motywacja do działania i dobra energia oraz samodzielność
  • Umiejętność docierania do osób decyzyjnych
  • Zdolności negocjacyjne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność doradztwa technicznego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (kontakty z klientem zagranicznym)

Pracodawca oferuje

  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy (Ostrowie Wielkopolskim) lub hybrydową
  • Ostrów Wielkopolski jest daleko od Ciebie? Możesz pracować w 100% zdalnie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 6000 - 9000 zł netto + VAT oraz prowizja lub odpowiadająca temu kwota na umowę o pracę
  • Narzędzia niezbędne do komfortowego wykonywania pracy - laptop, telefon, samochód służbowy z kartą paliwową do użytku prywatnego
  • Kartę multisport
  • Pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach
  • Możliwość dołączenia do firmy, która ma ogromny potencjał oraz pomysł na swój rozwój i w której pracuje wspierający się zespół

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

Opis oferty

Rekrutacja

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, wideo rozmowy kwalifikacyjnej, drugiej rozmowy z elementami Assessment Center. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.

Handlowiec, Wałbrzych