Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec

Jetpol.pl S.C.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • obsługa handlowa obecnych klientów

  • realizowanie planów sprzedaży

  • przygotowywanie ofert sprzedaży i prezentacji

  • aktualizacja raportów sprzedaży

  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (warunek konieczny)

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność obsługi programów Word oraz Excel w zakresie pozwalającym przygotować ofertę, stworzyć bazę danych klientów itp.

  • doświadczenie w sprzedaży m.in. rok, doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem

  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność analizy potrzeb klienta

  • umiejętność samodzielnej pracy – bez nadzoru

  • łatwość nawiązywania kontaktu oraz kultura osobista

  • odpowiedzialność, zaangażowanie i motywacja do pracy

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • narzędzia pracy: laptop i telefon służbowy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w postaci podstawy i premii od sprzedaży

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie (praca bez nadzoru i nie w siedzibie spółki) lub w oparciu o działalność gospodarczą

  • głównie praca zdalna, sporadyczne wyjazdy do klientów

  • szkolenia merytoryczne i sprzedażowe

  • współpraca długofalowa

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jetpol.pl S.C.

Jetpol.pl s.c. jest dostawcą rozwiązań dla druku wielkoformatowego oraz cyfrowego. Firma działa na rynku od 2016 roku. Jesteśmy jednym czołowych dostawcą rolowych drukarek wielkoformato-wych. Szukamy osoby na stanowisko handlowca, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż drukarek oraz nawiązywanie relacji biznesowych z klientami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.jetpol.pl .

Przewiń do profilu firmy

Przebieg rekrutacji

1-szy etap – rozmowa telefoniczna z wybranymi kandydatami

2-gi etap – rozmowa przez aplikację MS Teams z wybranymi kandydatami + krótki test kompe-tencji

3-trzeci etap – podpisanie umowy z kandydatem, który przeszedł pozytywnie 2-gi etap.