Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec

BLACK CAT

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa nowych klientów

  • Utrzymywanie pozytywnych kontaktów handlowych

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Monitorowanie rynku, identyfikacja potencjalnych klientów

  • Sprzedaż i promowanie produktów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami

  • Motywacja do pracy, dyspozycyjność

  • Obsługa komputera

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Wysoka kultura osobista

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Dynamiczność, rzetelność, chęć rozwoju zawodowego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w miłym zespole

  • Atrakcyjne narzędzia pracy (samochód, laptop)

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Brak nudy

BLACK CAT

Nasza firma zajmuje się sprzedażą artykułów biurowych, prowadzeniem usług w zakresie regeneracji tonerów i kartridży do drukarek oraz serwisem urządzeń biurowych. Olbrzymi popyt na materiały do drukarek oraz coraz większe zainteresowanie naszymi produktami sprawiły, że nasza firma sukcesywnie rozwija się i powiększa liczbę zadowolonych klientów. Dołącz do nas i poczuj jak przyjemna może być praca!

www.blackcat-tonery.pl

Przewiń do profilu firmy