Logo Pracuj.pl

Handlowiec

BLACK CATO firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa nowych klientów
  • Utrzymywanie pozytywnych kontaktów handlowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Monitorowanie rynku, identyfikacja potencjalnych klientów
  • Sprzedaż i promowanie produktów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami
  • Motywacja do pracy, dyspozycyjność
  • Obsługa komputera
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wysoka kultura osobista
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Dynamiczność, rzetelność, chęć rozwoju zawodowego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w miłym zespole
  • Atrakcyjne narzędzia pracy (samochód, laptop)
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Brak nudy

Nasza firma zajmuje się sprzedażą artykułów biurowych, prowadzeniem usług w zakresie regeneracji tonerów i kartridży do drukarek oraz serwisem urządzeń biurowych. Olbrzymi popyt na materiały do drukarek oraz coraz większe zainteresowanie naszymi produktami sprawiły, że nasza firma sukcesywnie rozwija się i powiększa liczbę zadowolonych klientów. Dołącz do nas i poczuj jak przyjemna może być praca!

www.blackcat-tonery.pl

Handlowiec, warmińsko-mazurskie