Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec

FOODCOM S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych oraz podtrzymanie dotychczasowych kontaktów handlowych firmy,

  • Zdobywanie zamówień towarowych oraz zabezpieczenie rynków zbytu,

  • Nadzór nad realizacją zawartych kontraktów handlowych,

  • Współpraca z działem logistyki i działem finansowo-księgowym firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w handlu surowcami spożywczymi/paszowymi lub w branży dodatków do żywności.

  • Dobra znajomość języków obcych (angielski, niemiecki i francuski na poziomie B2/C1 do codziennej komunikacji z klientami),

  • Doświadczenie w handlu produktami spożywczymi na skalę hurtowa

  • Dynamiczność i konsekwentność w działaniu,

  • Silna motywacja, kreatywność i zdyscyplinowanie,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dobra znajomość Microsoft Office.

To oferujemy

  • Umowę o pracę, poprzedzoną okresem próbnym

  • System wynagradzania podstawa + prowizja

  • Pakiet socjalny - prywatna opieka medyczna, Fitprofit

  • Samochód służbowy - w zależności od wyników

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Karta sportowa - FitProfit

  • Oferowane narzędzia pracy - laptop, telefon

  • Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju

  • Wynagrodzenie: 5-9 tys w zależności od doświadczenia

O nas

Foodcom S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa. Pośredniczy w transakcjach w branży mleczarskiej oraz branży protein roślinnych na globalnych rynkach. Jako wiodąca firma w Polsce wprowadziła innowacyjne standardy działania w handlu i ujawnia ceny towarów na rynku.