Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1391 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA PRODIALOG Sp. z o.o.

    Jesteśmy firma szkoleniowo-doradczą, prekursorem corporate wellness w Polsce. Realizujemy kompleksowe programy wellness  dla firm oraz szkolenia dla biznesu. Dbamy o człowieka w biznesie.

    Zapraszamy na: www.prodialog.pl

    Handlowiec

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: 1

    Poszukujemy osoby do  pozyskiwania i obsługi naszych klientów. Praca w Warszawie.

    Ogólny zakres obowiązków:

    • aktywne pozyskiwanie klientów
    • obsługa dużych klientów od pierwszego kontaktu poprzez proces tworzenia i wdrożenia programu wellness dla pracowników
    • samodzielne przygotowywanie indywidualnych ofert dla klientów
    • koordynacja projektów oraz współpracy z klientem
    • dbałość o pozytywny wizerunek spółki
    • współpraca z podmiotami zaangażowanymi w realizacje zlecenia
    • raportowanie
    • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta minimum 2 lata
    • świetna komunikacja z ludźmi i umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientem
    • mile widziane doświadczenie w branży HR i znajomość rynku szkoleń biznesowych
    • umiejętność pisania ofert
    • kreatywność
    • wysoka kultura osobista
    • wykształcenie wyższe
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – Word, Excel, Power Point
    • systematyczność i terminowość w wykonywaniu zadań
    • duża samodzielność pracy
    • prawo jazdy kat B
    • znajomość j. angielskiego
    • zatrudnienie w renomowanej firmie, będącej liderem na rynku corporate wellness zajmującej się wdrażaniem długoterminowych programów  wellness dla pracowników do dużych i średnich firm w całej Polsce oraz przeprowadzaniem szkoleń biznesowych
    • możliwość realizacji projektów ważnych dla człowieka, dających poczucie sensu i satysfakcji z własnej pracy
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie która bardzo dynamicznie się rozwija
    • pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju w nowo kształtujących się strukturach
    • miłą atmosferę pracy
    • pracę w środowisku kreatywnego zespołu ludzi
    • udział w szkoleniach i warsztatach oferowanych przez firmę
    • lokalizacja: Warszawa, Saska Kępa
    • otwartość na różne formy zatrudnienia

    Możliwość zatrudnienia od marca 2015!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (wymagane dokumenty: CV)
    klikając w przycisk aplikowania.