Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec

VIVARI S.C.GŁOWACKA EWA, NOWAK REGINA

  • Arrasowa 14
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Arrasowa 14

Warszawa

Jesteśmy niedużą (10 osób) prywatną firmą o ustabilizowanej pozycji na rynku. Zespół tworzą młodzi, pełni zapału i zaangażowania ludzie. Od wielu lat zaopatrujemy instytuty naukowe i wyższe uczelnie w sprzęt dla instytucji zajmujących się badaniami nad zwierzętami laboratoryjnymi  (utrzymywanie zwierząt laboratoryjnych, doświadczenia). Sprzęt jest bardzo zróżnicowany, sprowadzany od producentów zagranicznych oraz polskich. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem wielu z nich.

Handlowiec

Opis stanowiska:

Szukamy osoby, która będzie zajmować się:

1. promowaniem i sprzedażą sprzętu do utrzymywania i pracy ze zwierzętami laboratoryjnymi, a konkretnie:

a. organizowaniem i prowadzenie spotkań z potencjalnym klientem,

b. wyszukiwaniem właściwych dla  potrzeb użytkownika produktów,

c. przygotowywaniem ofert,

d. organizowaniem procesu sprzedaży  z dostawą do klienta i fakturowaniem włącznie

e. ścisłą współpracą z zagranicznymi producentami.

Ponadto zapewniamy udział w konferencjach, warsztatach i szkoleniach organizowanych przez firmę dla klientów, jak również zachęcamy do samodzielnego przygotowywania tego typu spotkań.

Wymagania:

1. Pozytywne podejście do życia - to zawsze bardzo ułatwia pracę

2. Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z ludźmi - dla handlowca nieodzowne.

3. Umiejętność dobrej organizacji pracy i zarządzania czasem - stawiamy na samodzielność.

4. Łatwość i chęć przyswajania wiedzy -  co krok nowe wyzwania.

5. Wykształcenie weterynaryjne będzie dodatkowym atutem - w naszej firmie służymy nauce, ale cały czas z myślą o zwierzętach.

6. Język  polski  - biegle. Angielski - w stopniu co najmniej dobrym w mowie i piśmie.

Oferujemy:

Oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym), premie uznaniowe (po okresie próbnym), opiekę zdrowotną w prywatnej firmie. Praca handlowca u nas jest pełna codziennych wyzwań, stwarza mnóstwo okazji do indywidualnego podejścia i inicjatywy.

Ogłoszenie archiwalne