Handlowiec

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.01.2019
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 10.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

    GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa na rynku od 1992 roku. Podstawowym przedmiotem działalności Spółki jest zarządzanie i administrowanie nieruchomościami.

    Aktualnie Spółka poszukuje osoby na stanowisko:

    Handlowiec

    Miejsce pracy: Warszawa

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy HANDLOWCA z bardzo dobrą znajomością rynku nieruchomości, a w szczególności wiedzą i doświadczeniem na rynku zarządzania i administrowania wspólnotami mieszkaniowymi i nieruchomościami biurowymi. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie Klientów na terenie Warszawy i okolic.

    Główne zadania:

    • Pozyskiwanie podmiotów do administrowania
    • Aktywne nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientem, wyszukiwanie wspólnot mieszkaniowych – deweloperów zainteresowanych współpracą

    Idealny kandydat:

    • jest w dobrych relacjach z wieloma zarządami wspólnot mieszkaniowych, deweloperami, właścicielami nieruchomości,

    Wymagania:

    • doświadczenie na rynku nieruchomości ze wskazaniem na problematykę administrowania,
    • wysoko rozwinięte umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych
    • doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami
    • inicjatywa, samodzielność, odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,
    • doskonała organizacja czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu i nad kilkoma projektami jednocześnie,
    • znajomość programów biurowych (Excel – poziom podstawowy; Word, Power Point – poziom zaawansowany)
    • orientacja na wynik
    • wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne,
    • wykształcenie minimum średnie,
    • status osoby niekaralnej,

    Oferujemy:

    • pracę w oparciu o umowę cywilno-prawną
    • dla najbardziej efektywnych pracowników możliwość zatrudnienia na umowę o pracę,
    • wynagrodzenie prowizyjne,

    „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeby rekrutacji prowadzonej przez GGKO – Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o., ul. Aleje Jerozolimskie 92, 00-807 Warszawa. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną, dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez GGKO – Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o. o. na potrzeby rekrutacji, która znajduje się pod adresem: www.ggko.pl/rodo”.