Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec

Tomasz Śliwiński EFEKTYWNIEJO firmie

Tomasz Śliwiński EFEKTYWNIEJ

Dominikańska 21B

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów na terenie Polski

  • realizacja ustalonych zadań sprzedażowych

  • tworzenie i prezentacja ofert

  • pomoc pozyskanym klientom w wypełnianiu dokumentacji

  • aktywne wsparcie działań strategicznych firmy

  • otwartość na nowe możliwości rozwojowe dla naszej oferty

Nasze wymagania

  • szukamy osoby otwartej, wszechstronnej i samodzielnej

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług B2B

  • osoba na tym stanowisku powinna posiadać zmysł handlowca i dojrzałość biznesową

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • znajomość naszej branży będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • brak biurokracji i skostniałych struktur z typowej „korpo”

  • miejsce pełne pasjonatów łączących w sobie kreatywność i zmysł analityczny

  • wynagrodzenie dzięki któremu poczujesz się doceniony i będziesz chciał wstawać do pracy

  • elastyczne godziny pracy

Misją Efektywniej jest działalność prowadząca do efektywnego gospodarowania energią, podnoszenie świadomości, zaszczepienie dobrych praktyk i rozwiązań w przedsiębiorstwach. Wykonujemy audyty energetyczne w przemyśle, audyty energetyczne na potrzeby termomodernizacji oraz na potrzeby wszelkich dofinansowań ze środków z UE lub środków krajowych. Wspieramy również naszych klientów w implementowaniu rozwiązań z audytów energetycznych.

Firma Efektywniej istnieje od 2012 roku.

W związku z rozwojem i otwarciem nowego oddziału w Warszawie poszukujemy pracownika działu marketingu i sprzedaży na stanowisko:

Key Account Manager

Przewiń do profilu firmy

Masz motywację i zapał do realizacji tych wyzwań?

KONIECZNIE APLIKUJ!

Sprawdź nas na:

www.efektywniej.pl