Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec - Wdrożeniowiec

Asco

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Asco

Balicka 100

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • przeprowadzanie rozmów handlowych,

  • prezentację oprogramowania,

  • wdrożenie oprogramowania.

Nasze wymagania

  • biegłej znajomość obsługi komputera,

  • zaangażowania, zdecydowania, chęci do nauki,

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

  • dyspozycyjności,

  • prawa jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • znajomość programów magazynowych,

  • znajomość branży motoryzacyjnej.

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników,

  • opiekę medyczną,

  • kartę Multisport,

  • wyjazdy integracyjne kilka razy w ciągu roku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Asco

ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp.k. działa od 1994 roku. Nasza główna działalność to produkcja oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem. Jesteśmy obecnie wiodącym dostawcą systemów do obsługi sklepów, hurtowni motoryzacyjnych oraz warsztatów samochodowych w kraju. Nasz sukces oparty jest na współpracy najlepszych specjalistów. Rozwijamy się dynamicznie dlatego wciąż poszukujemy kolejnych talentów.

Przewiń do profilu firmy