Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-01-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TRANSACO Spółka z o.o. sp. k prowadzi działalność od 1993 roku. Od chwili powstania związana jest z produktami firmy STRAPEX będąc wyłącznym ich dystrybutorem na rynku polskim.

    W okresie swojej działalności ukształtował się profil firmy, która nie tylko oferuje maszyny i urządzenia ręczne do taśm PP/PET ale dostarcza kompletne linie technologiczne do pakowania w cyklu automatycznym zawierające transportery, manipulatory, maszyny do owijania folią stretch, urządzenia do etykietowania i inne niezbędne w procesie pakowania.

    Wieloletnie doświadczenie i wsparcie wysokiej jakości urządzeniami firmy STRAPEX pozwoliły nam na zajęcie wiodącej pozycji w zakresie dostaw ręcznych urządzeń zasilanych akumulatorem, maszyn i kompletnych linii pakujących dla wielu branż przemysłowych.

    Oferujemy naszym Klientom kompleksową obsługę:

    • maszyny i urządzenia,
    • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
    • części zamienne,
    • materiały do pakowania,
    • doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów pakowania.

    Poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Handlowiec
    Praca mobilna

    Opis stanowiska:

    • pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami w wyznaczonym regionie sprzedażowym,
    • przygotowywanie oraz przedstawianie ofert handlowych, prezentacja produktów na spotkaniach,
    • nadzór nad realizacją zamówienia
    • realizowanie celów sprzedażowych,
    • współpraca z pracownikami innych działów firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)
    • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży,
    • umiejętności interpersonalne, komunikatywność, asertywność
    • dyspozycyjność, mobilność,
    • biegła obsługa komputera, pakietu MS Office,
    • prawo jazdy kat. B,
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wszechstronnego doświadczenia
    • pracę w komfortowych warunkach
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    • samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
    • udział w ciekawych projektach
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TRANSACO Spółka z o.o. sp. k. z siedzibą w Dzierżoniowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest TRANSACO Spółka z o.o. sp. k. z siedzibą w Dzierżoniowie przy ul. Andersa 6E. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.