Oferta pracy

Handlowiec

NOBELICA SP. Z O.O.O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Identyfikacja i pozyskiwanie nowych Klientów na podległym terenie

  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych

  • Zapewnienie sprawnego procesu realizacji zamówień

  • Budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z Klientami firmy

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Spółki na lokalnym rynku

  • Raportowanie efektów pracy do przełożonego

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie sprzedaży w sektorze B2B

  • Znajomość rynku motoryzacyjnego, w szczególności rynku rozwiązań dedykowanych monitoringowi flot pojazdów

  • Doświadczenie w branży CFM, leasingowej, lub motoryzacyjnej związanej z monitoringiem pojazdów

  • Umiejętność samodzielnego, aktywnego poszukiwania klientów

  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych i przekraczanie założonych planów

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, dynamizm i energia w działaniu

  • Chęć rozwoju zawodowego w dynamicznym otoczeniu zawodowym

  • Mile widziane doświadczenie w branży monitoringu GPS

To oferujemy

  • Realną szansę na dalszy rozwój zawodowy w budującej się strukturze Spółki

  • Umowę o pracę na cały etat lub umowę B2B

  • Pracę w młodym zespole oraz przyjazną atmosferę pracy

  • Dużą samodzielność i swobodę w działaniu

  • Możliwość implementacji własnych pomysłów i wpływ na kształtowanie przyszłej oferty Spółki

  • Narzędzia do pracy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (część stała + system prowizyjny)

NOBELICA SP. Z O.O.

Dynamicznie rozwijająca się firma, będąca liderem w swojej branży, chcąc poszerzyć swoją działalność i dynamicznie zdobywać nowe rynki, prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko: Handlowiec. Rolą osoby na tym stanowisku będzie realizacja celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie i budowę długofalowych relacji z klientami.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy