Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 17.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy DIGITAL  AUDIO Sp. z o.o. poszukujemy pracowników na stanowiska:

    HANDLOWCÓW
    Miejsce pracy: Wrocław
    UPRZEJMIE PROSIMY O PRZESYŁANIE APLIKACJI TYLKO OSOBY Z DOŚWIADCZENIEM W BRANŻACH: AUDIO VIDEO / SYSTEMY NAGŁOŚNIENIA, ALARMOWE, MONITORING, CCTV, DSO, SAP, BMS / HURTOWNIE ELEKTRYCZNE

    dla 3 REGIONÓW:

    1 ETAT – – HANDLOWIEC dla regionu: WARSZAWA - mazowieckie, łódzkie, podlaskie, lubelskie

    2 ETAT - HANDLOWIEC dla regionu: WROCŁAW - wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie

    3 ETAT - - HANDLOWIEC dla regionu: TRÓJMIASTO - pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie

    OPIS STANOWISKA PRACY:

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży na podległym terenie.

    Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

    • Rozwój sieci sprzedaży w podległym regionie
    • Utrzymywanie relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami
    • Aktywne nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
    • Przygotowywanie ofert, negocjowanie cen i rabatów
    • Raportowanie postępu prac i przygotowywanie raportów ze sprzedaży
    • Aktywne pozyskiwanie zamówień
    • Zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży na podległym terenie

    WYMAGANIA:

    UPRZEJMIE PROSIMY O PRZESYŁANIE APLIKACJI TYLKO OSOBY Z DOŚWIADCZENIEM W BRANŻACH: AUDIO VIDEO / SYSTEMY NAGŁOŚNIENIA, ALARMOWE, MONITORING, CCTV, DSO, SAP, BMS / HURTOWNIE ELEKTRYCZNE

    • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie wyższe techniczne – elektronika, akustyka, realizacja dźwięku
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Bardzo dobra znajomość branży systemów nagłośnienia
    • Znajomość zagadnień akustyki oraz branży audio-video
    • Komunikatywność
    • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji i prezentacji handlowych
    • Pomysłowość, otwartość, samodzielność i konsekwencja w działaniu
    • Odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
    • Prawo jazdy kategorii B

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
    • Możliwość rozwoju – zagraniczne szkolenia i targi
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer
    • Dodatkowe bonusy za wyniki w sprzedaży.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.