Oferta pracy

Handlowiec

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe " Elektro-hurt" Sp. z o.o.O firmie

  • Września, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

 Hurtownia elektryczna „ELEKTRO-HURT” jest firmą ogólnopolską specjalizującą się w handlu hurtowym oraz detalicznym szerokim asortymentem elektrotechnicznym oraz oświetleniowym.

W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko

Handlowiec

Opis Stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • dbanie o wysoki poziom obsługi aktualnych Klientów
  • realizacja planów sprzedażowych oraz działań promocyjnych
  • badanie i analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
  • realizowanie polityki handlowej przedsiębiorstwa

Wymagania :

  • znajomość technik sprzedaży
  • wysoka motywacja do pracy oraz orientacja na osiąganie celów
  • dobra organizacja czasu pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętności negocjacyjne
  • samodzielność
  • doświadczenie w branży elektrycznej - mile widziana

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy
  • stabilizację
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system premiowy uzależniony od efektów
  • szerokie możliwości rozwoju
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy