Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec Wschód

"LARS" Andrzej SzymańskiO firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • efektywna obsługa obecnych i pozyskiwanie nowych klientów na terenie województw: podkarpackie, lubelskie, mazowieckie, świętokrzyskie, podlaskie

  • monitorowanie działań konkurencji

  • szkolenia produktowe dla Partnerów Handlowych

  • realizacja planów sprzedaży

  • promowanie marki

  • cykliczne raportowanie

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie - dużym atutem będzie wiedza z dziedziny elektryki/elektroniki, żeby NAPIĘCIE nie było zbyt wysokie :)

  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B na podobnym stanowisku - szczególnie mile widziane w branży grzewczej

  • umiejętność budowania długofalowych i dobrych relacji z klientami - kiepskie potrafi zbudować każdy, Twoim wyzwaniem będzie zadbać o jak najlepsze

  • kreatywność, systematyczność, odpowiedzialność

  • łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność

  • wysoka motywacja do pracy oraz zorientowanie na cele

  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office) - Twoje rekordy na PS5 i X-box'ie niestety nas nie interesują...

  • gotowość do świadczenia usług w ramach własnej działalności gospodarczej

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do uzasadnionych podróży służbowych na obszarze województw: podkarpackie, lubelskie, mazowieckie, świętokrzyskie, podlaskie

  • poczucie humoru i dystans do siebie - warunek konieczny.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i systematycznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • ciekawe i pełne wyzwań stanowisko

  • młody (niecały), kreatywny (nie zawsze) i zabawny (nie wszyscy) zespół

"LARS" Andrzej Szymański

Firma LARS to polski producent automatyki budynkowej marki AURATON i AURATON Smart, który już od ponad 35 lat dostarcza innowacyjne rozwiązania z myślą o domach, w których każdy ma swoje indywidualne potrzeby. Nasze produkty pozwalają zarządzać trzema najważniejszymi obszarami codziennego życia: energią, ogrzewaniem i wodą. Zespół inżynierów i handlowców posiada wieloletnie doświadczenie, a ich umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby konsumentów pozwala na projektowanie i tworzenie rozwiązań szytych na miarę oczekiwań.

Przewiń do profilu firmy