Handlowiec z doświadczeniem branży fotowoltaicznej

Rohos Sp. z o.o Sp. k.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Spółka Rohos z siedzibą w Poznaniu jest partnerem wielu międzynarodowych przedsiębiorstw w zakresie doradztwa personalnego oraz procesów selekcji i rekrutacji personelu niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Nasza firma tworzy zgraną oraz doświadczoną grupę profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem codziennych rozwiązań wspierających biznes. Bardzo sprawnie operujemy w obszarze HR zarówno na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych już od ponad pięciu lat. Rekrutacja to nasze hobby!

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem holdingu, dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatki / kandydata na stanowisko:

Numer ref.: CAŁA POLSKA

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie korzystnych ofert handlowych
  • szeroko rozumiane doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych
  • przygotowywanie dokumentacji
  • realizacja spotkań umówionych przez nasz wewnętrzny Call Center (handlowiec nie musi sam umawiać spotkań czy szukać klientów - absolutnie wszystkie spotkania umawia nasz zespół telemarketingu)

Wymagania:

  • obowiązkowe doświadczenie w branży OZE, fotowoltaika (warunek konieczny do zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną)
  • znajomość obsługi komputera w zakresie pracy biurowej
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz najlepsze na rynku stawki prowizyjne
  • realna, a nie deklaratywna indywidualną ścieżkę awansu
  • wsparcie doświadczonej kadry zarządzającej
  • możliwość brania udziału w nowoczesnym start - upie wchodzącym na rynek polski
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy